logo
logo
zdjęcie

Zdjęcie: / Inne

Godzina Łaski

Sobota, 8 grudnia 2018 (08:52)

Aktualizacja: Sobota, 8 grudnia 2018 (10:12)

Dzisiaj, 8 grudnia, od godz. 12.00 do 13.00, Godzina Łaski. Przyjdźmy do Maryi w duchu pokuty, ofiary i modlitwy.

Matka Boża, objawiając się w święto Niepokaanego Poczęcia, 8 grudnia 1947 r., pielęgniarce Pierinie Gilli w Montichiari we Włoszech, powiedziała:

Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia.

Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaskę Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich.

Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu.

Nasz Dziennik