Peregrynacja relikwii św. José Sáncheza del Río rozpoczęła się w niedzielę 7 czerwca w dekanacie Jabłonka w archidiecezji krakowskiej. Msza św. sprawowana była w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Orawce. Zakończy się 21 czerwca w parafii św. Stefana w Lipnicy Małej uroczystą Mszą św. o godz. 14.30.
Wierni będą mogli modlić się przy relikwiach męczennika w miejscowościach:
09.06 – Podwilk
10.06 – Chyżne
12.06 – Jabłonka – Bory
14.06 – Zubrzyca Dolna
15.06 – Piekielnik
16.06 – Jabłonka – parafia pw. Przemienienia Pańskiego
17.06 – Lipnica Wielka
18.06 – Zubrzyca Górna
19.06 – Podsarnie
20.06 – Lipnica Wielka – Murowanica
21.06 – Lipnica Mała
Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w modlitwach wspólnotowych i indywidualnych.

