– Nasza Patronka pragnie nam dać to, co jest dla Niej najcenniejsze, a więc swojego Syna. Pragnie, abyśmy jako Jej dzieci gromadzili się przy stole Eucharystii, karmili się Jezusem, adorowali Go i pozwolili przemienić nasze życie – mówił ks. bp Arkadiusz Okroj podczas Diecezjalnego Dnia Wspólnoty, który odbył się w ramach przeżywanego w diecezji Roku Eucharystii.
Spotkanie odbyło się na terenie Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Wszyscy goście mogli wziąć udział w katechezach, wspólnej modlitwie. Wydarzenie zostało zorganizowane równocześnie z uroczystością Matki Bożej Nieustającej Pomocy, patronki diecezji toruńskiej. Z seminarium wyruszyła procesja do sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć TUTAJ

