logo
logo

Dziś w
„Naszym
Dzienniku”

Zdjęcie: Robert Sobkowicz/ Nasz Dziennik

Mocni wiarą i prawdą

Poniedziałek, 13 lipca 2026 (09:53)

Radio Maryja jest przestrzenią, która łączy Polaków na całym świecie, podkreślił na Jasnej Górze ks. abp Zbigniew Zieliński

Pod hasłem „Uczniowie – misjonarze” do stóp Królowej Polski przybyliśmy w 35. Pielgrzymce Rodziny Radia Maryja. Jasnogórskie spotkanie zgromadziło wiernych z całej Polski, którzy z miłością modlili się za naszą Ojczyznę, za Kościół, dziękując Panu Bogu za toruńską rozgłośnię i dzieła przy niej powstałe.

Jak akcentował ks. abp Zbigniew Zieliński, celebrując niedzielną Mszę Świętą, stanowiącą centralny punkt pielgrzymki, Radio Maryja niesie radość wiary w rzeczywistość naszego życia. 

Więcej na ten temat przeczytasz w dzisiejszym wydaniu „Naszego Dziennika”. W wersji papierowej do nabycia w punktach sprzedaży lub w wersji elektronicznej TUTAJ.

Krzysztof Gajkowski, Jasna Góra

Nasz Dziennik