logo
logo

msza
Augustów
  • Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego każdy 14. dzień miesiąca, godz. 12.00 (po Mszy św. – Różaniec)
Barlinek
  • Parafia św. Wojciecha każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Będzin
  • Parafia św. Jana Chrzciciela każdy 16. dzień miesiąca, godz. 17.00
Białystok
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każda 3. niedziela miesiąca, godz. 10.00
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Rocha każda 1. niedziela po 10. dniu każdego miesiąca, godz. 18.00
Bielsk Podlaski
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 15.00
Bielsko-Biała
  • Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (Hałcnów) każda 2. niedziela miesiąca, godz. 7.30
  • Parafia katedralna św. Mikołaja każda 2. niedziela miesiąca, godz. 17.00
  • Parafia Trójcy Przenajświętszej każda 4. niedziela miesiąca, godz. 15.00
Biłgoraj
  • Kościół pw. św. Marii Magdaleny każda 3.niedziela miesiąca, godz. 17.00
  • Kościół pw. św. Jerzego każda 4. niedziela miesiąca, godz. 16.00
Bolesławiec
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy każdy 27. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Cyryla i Metodego każdy ostatni piątek miesiąca, godz. 18.00
Brzeziny
  • Parafia św. Franciszka z Asyżu każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00, przed Mszą św. o 17:30 Różaniec
Brzozów
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Bydgoszcz
  • Parafia Matki Bożej Fatimskiej każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia św. Marka każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Andrzeja Boboli każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Wincentego à Paulo każda ostatnia środa miesiąca, godz. 9.00
  • Kaplica pw. św. Łukasza Ewangelisty każdy 3. piątek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Matki Bożej Królowej Męczenników każda 2. środa miesiąca, godz. 17.00
Bytom
  • Kościół pw. Świętego Ducha każdy 2. poniedziałek miesiąca, godz. 19.00
  • Parafia św. Michała Archanioła każdy 27. dzień miesiąca, godz. 8.00
Chełm
  • Parafia Rozesłania Apostołów każdy 9. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Chludowo
  • Parafia Wszystkich Świętych każdy 1. i 3. czwartek miesiąca, godz. 18.15 (po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00)
Ciechocinek
  • Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
Cieszanów
  • Parafia św. Wojciecha każdy 11. dzień miesiąca, godz. 18.00
Cieszyn
  • Parafia św. Marii Magdaleny każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Cisiec
  • Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego każdy poniedziałek, godz. 18.00 (modlitwa przed Mszą św. o godz. 17.40) i każdy 27. dzień miesiąca, godz. 18.00
Czaplinek
  • Parafia Świętej Trójcy każdy 13. dzień miesiąca, godz. 7.00
Czerwińsk nad Wisłą
  • Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia każdy 16. dzień miesiąca, w dni powszednie godz. 18.00, a w niedzielę godz. 11.30
Częstochowa
  • Klasztor Ojców Bernardynów pw. św. Jana z Dukli każdy 4. poniedziałek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Wojciecha BM każdy 22./23. dzień miesiąca, po Mszy św. wieczornej nocna adoracja Najświętszego Sakramentu, godz. 24.00 – Msza św.
  • Sanktuarium św. Józefa każda 2. niedziela miesiąca, godz. 12.00
Dąbrowa Górnicza
  • Parafia Matki Bożej Królowej Polski każda 1. niedziela miesiąca, godz. 18.00
Darłowo
  • Parafia Matki Bożej Częstochowskiej (Ojcowie Franciszkanie) każdy 11. dzień miesiąca, godz. 18.00
Dębica
  • Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Dukla
  • Sanktuarium św. Jana z Dukli każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
Dzierżysław
  • Parafia św. Bartłomieja każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 10.00
Elbląg
  • Kościół Matki Bożej Królowej Polski każdy 3. poniedziałek miesiąca, godz. 17.30 – nabożeństwo i Msza św.
Ełk
  • Parafia św. Tomasza Apostoła każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 18.00
Gdańsk
  • Kościół pw. św. Barbary każda 3. niedziela miesiąca, godz. 12.30
  • Parafia Świętej Rodziny każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 12.30
  • Parafia Zmartwychwstania Pańskiego – sanktuarium Miłosierdzia Bożego każdy 2. piątek miesiąca, godz. 15.00
  • Parafia św. Brygidy każda 2. niedziela miesiąca, godz. 11.00
  • Parafia Św. Krzyża każdy 17. dzień miesiąca, godz. 8.00
Gdynia
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Piotra Rybaka (Ojcowie Redemptoryści) każda 3. niedziela miesiąca, godz. 14.00
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każdy 1. wtorek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Antoniego (Ojcowie Franciszkanie) każdy 3. czwartek miesiąca, godz. 18.00
Giżycko
  • Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego każdy 1. wtorek miesiąca, godz. 18.00, o 17.30 Różaniec
Gliwice
  • Parafia Matki Bożej Kochawińskiej każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
Głogów
  • Parafia pw. Miłosierdzia Bożego każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
Gniezno
  • Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia – Pani Gniezna, parafia Wniebowzięcia NMP Ojców Franciszkanów każda 1. niedziela miesiąca, godz. 16.00
  • Bazylika archikatedralna każda 1. sobota miesiąca, godz. 11.30
Góra Śląska
  • Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej każda 3. niedziela miesiąca, godz. 16.00
Gorlice
  • Parafia św. Andrzeja Boboli każdy 16. dzień miesiąca, godz. 17.30
  • Kościół pw. św. Jadwigi Królowej każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00 (przed Mszą św. adoracja i Różaniec od godz. 16.15)
Gorzów Wielkopolski
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski każda 1. niedziela miesiąca, godz. 11.00
Gorzyce Wielkie
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 3. piątek miesiąca, godz. 20.00
Gostyń
  • Sanktuarium Matki Bożej Świętogórskiej Róży Duchownej każda środa, godz. 19.00
Gostynin
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każda 2. środa miesiąca, godz. 17.00
Grudziądz
  • Parafia św. Józefa Oblubieńca każda 1. sobota miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pojezuicki pw. św. Franciszka Ksawerego każdy ostatni wtorek miesiąca, godz. 17.30
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
Gryfino
  • Parafia Narodzenia NMP każdy 1. wtorek miesiąca, godz. 18.00 (godz. 17.30 – Różaniec)
Gryfów Śląski
  • Kościół pw. Jadwigi Śląskiej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00 (przed Mszą św. o godz. 17.30 Różaniec w intencji Ojczyzny)
Hadynów
  • Parafia św. Jana Chrzciciela każda 1. sobota miesiąca, godz. 15.00
Iłów
  • Parafia Matki Bożej Królowej Polski każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.00
Iwonicz
  • Parafia pw. Wszystkich Świętych każda 3. środa miesiąca, godz. 18.00 (przed Mszą św. Różaniec)
Jarosław
  • Kościół pw. św. Mikołaja każdy 10. i każdy 29. dzień miesiąca, godz. 17.30
Jasna Góra
  • Kaplica Cudownego Obrazu Matki Bożej codziennie (od stanu wojennego), godz. 15.30
Jastrzębie-Zdrój
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła każda 3. niedziela miesiąca, godz. 11.00
Jaworzno
  • Parafia św. Wojciecha i św. Katarzyny każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia św. Elżbiety Węgierskiej każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
Jelenia Góra
  • Kościół pw. św. Wojciecha każdego 14. dnia miesiąca, godz. 18.00
Kalników
  • Parafia św. Andrzeja Apostoła każda 1. niedziela miesiąca, godz. 11.00
Kałków-Godów
  • Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski każda sobota, czuwanie w intencji Ojczyzny w godz. 18.00-24.00
Kartuzy
  • Parafia Matki Bożej Wniebowziętej każda 1. środa miesiąca, godz. 18.00 (godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec)
Katowice
  • Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
Kielce
  • Parafia św. Maksymiliana Kolbego każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00 (przed Mszą św. o godz. 17.15 Różaniec i adoracja)
Kolno
  • Parafia św. Anny każdy 1. czwartek miesiąca (godz. 17.00) i każdy 13. dzień miesiąca (godz. 18.00):
Koluszki
  • Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny każdy 2. wtorek miesiąca, godz. 18.00
Kołobrzeg
  • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 19.00 (od maja do sierpnia), godz. 18.00 (od września do kwietnia)
Koniusza
  • Parafia św. Piotra i Pawła każda 2. środa miesiąca, godz. 17.00
Koszalin
  • Kaplica Chrystusa Króla przy kościele pw. Ducha Świętego każdy 1. piątek miesiąca, godz. 24.00 (podczas comiesięcznej nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu)
  • Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej (Góra Chełmska) każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 17.00
  • Kościół pw. Krzyża Świętego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Kraków
  • Królewska katedra na Wawelu św. Stanisława BM i św. Wacława każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.30, od października do marca, godz. 16.30
  • Parafia Matki Bożej Różańcowej (Skotniki) każdy 1. czwartek miesiąca godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu, godz. 18.00 – Msza św.
  • Bazylika Najświętszego Serca Jezusa każdy 13. dzień miesiąca, godz. 15.30
  • Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Bieżanów Stary) każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy każdy 3. piątek miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy (os. Bohaterów Września) każdy 4. poniedziałek miesiąca, godz. 18.30
  • Sanktuarium Krzyża Świętego (Mogiła) każdy 2. poniedziałek oraz każda 3. środa miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Matki Bożej Częstochowskiej (Szklane Domy) każdy 22. dzień miesiąca (godz. 16.00), każda 3. środa miesiąca (godz. 18.00)
  • Kościół pw. św. Barbary (Mały Rynek) każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego (Mistrzejowice) każdy 16. dzień miesiąca godz. 15.00
Kraśnik
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Krasnystaw
  • Parafia św. Franciszka Ksawerego każda 1. sobota miesiąca, godz. 9.00
Krosno
  • Parafia pw. św. Wojciecha i Matki Bożej Częstochowskiej każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w okresie zimowym o godz. 17.00)
Krowica Sama
  • Kościół pw. Przemienienia Pańskiego każdy 13. dzień miesiąca, godz. 17.00
Kruszwica
  • Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00
Krużlowa
  • Sanktuarium Przemienienia Pańskiego każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 11.00
Krzeszów
  • Bazylika mniejsza Matki Bożej Łaskawej każdy 29. dzień miesiąca, godz. 17.00 (16.30 adoracja)
Kulesze Kościelne
  • Parafia św. Bartłomieja każdy 10. dzień miesiąca, w dni zwykłe o godz. 7.00, w niedziele i święta o godz. 17.00
Kwidzyn
  • Parafia św. Wojciecha każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Lębork
  • Parafia św. Jakuba Apostoła każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Legionowo
  • Parafia św. Jana Kantego każdy ostatni czwartek miesiąca (z wyjątkiem uroczystości i wakacji), godz. 18.00
Legnica
  • Parafia Świętej Rodziny każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pw. św. Jana Chrzciciela każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
Leszczyniec
  • Parafia św. Bartłomieja każdy 1. piątek miesiąca, godz. 18.00 (po Mszy św. adoracja do godz. 6.00)
Leszno
  • Parafia św. Mikołaja każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
Lewiczyn
  • Parafia św. Wojciecha i św. Marcina każda 3. sobota miesiąca, godz. 24.00 (od godz. 21.00 czuwanie modlitewne)
Limanowa
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 11.00
Lipków
  • Kościół pw. św. Rocha każdy 3. dzień miesiąca, godz. 18.00
Lipnica Wielka
  • Parafia św. Łukasza Ewangelisty każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 15.00
Lubartów
  • Kościół Braci Mniejszych Kapucynów każdy 2. wtorek miesiąca, Msza św. o godz. 18.00, początek modlitwy o godz. 17.00
Lubień Kujawski
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.00, po Mszy św. apel modlitewny
Lubin
  • Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego każdy 3. wtorek miesiąca, godz. 18.00 (godz. 17.30 – Różaniec)
Lublin
  • Parafia garnizonowa pw. Niepokalanego Poczęcia NMP każdy 2. czwartek miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski 4. niedziela miesiąca, godz. 16.00
  • Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00 (godz. 17.15 – Różaniec)
  • Parafia św. Agnieszki każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w niedziele i święta godz. 9.00)
  • Parafia Świętego Krzyża każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół Ojców Jezuitów pw. św. Piotra każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Świętej Rodziny każda 4. niedziela miesiąca, godz. 10.00
  • Parafia św. Michała Archanioła każda 2. niedziela miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pw. Nawrócenia św. Pawła każdy 10. dzień miesiąca, godz. 7.30
Luboń
  • Sanktuarium Bożej Opatrzności i bł. Edmunda Bojanowskiego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 15.00
Lutomiersk
  • Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny każda sobota, godz. 17.00
  • Parafia Matki Bożej Szkaplerznej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w niedzielę godz. 11.00)
Łodygowice
  • Parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Łódź
  • Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej każda 3. niedziela miesiąca, godz. 9.30
  • Parafia św. Wincentego Pallottiego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 9.30
Łomża
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej Braci Mniejszych Kapucynów każdy ostatni wtorek miesiąca, godz. 18.00
Łowicz
  • Parafia katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny każdy 5. dzień miesiąca, godz. 17.30 – Różaniec, godz. 18.00 – Msza św.
Magdalenka
  • Parafia św. Marii Magdaleny każdy 1. piątek miesiąca, godz. 18.00
Manie
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy każdy 27. dzień miesiąca, godz. 17.00
Mielec
  • Bazylika św. Mateusza każdy 2. wtorek miesiąca, godz. 18.00 (od godz. 17.00 adoracja i Różaniec)
Mierzyn
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Milanówek
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej każdy 1. wtorek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Jadwigi każdy czwartek, godz. 18.00
Mokobody
  • Parafia św. Jadwigi każda 2. niedziela miesiąca, godz. 14.00
Niemodlin
  • Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny każdy 2. poniedziałek miesiąca, godz. 18.00
Nisko
  • Sanktuarium św. Józefa każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Nowogard
  • Parafia św. Rafała Kalinowskiego każdy 4. wtorek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Wniebowzięcia NMP każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 9.00
Nowy Targ
  • Parafia św. Katarzyny każdy 4. piątek miesiąca, godz. 18.00
Nysa
  • Bazylika św. Jakuba i św. Agnieszki każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 18.30
Odolanów
  • Parafia św. Marcina każda 1. środa po 1. piątku miesiąca, godz. 18.00
Oleśnica
  • Parafia pw. św. Jana Apostoła każda 2. niedziela miesiąca, godz. 12.30
Olkusz
  • Parafia św. Maksymiliana M. Kolbego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 11.30
Olsztyn
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Opatów
  • Parafia Wniebowzięcia NMP Ojców Bernardynów każda 1. sobota miesiąca, godz. 17.00
Opole
  • Parafia katedralna Świętego Krzyża każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.30
Orchówek
  • Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia każda 1. sobota miesiąca, godz. 18.00
Orlik
  • Kaplica pw. Chrystusa Króla każda 3. niedziela miesiąca, godz. 7.00
Ośno Lubuskie
  • Parafia św. Jakuba Apostoła każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Ostre-Twardorzeczka
  • Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.00
Ostrołęka
  • Parafia św. Antoniego Padewskiego każdy 2. i 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Otrębusy
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła każda 1. środa miesiąca, godz. 17.30 – Różaniec, godz. 18.00 – Msza św.
Otwock
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00
Pawłowice
  • Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej każdy 19. dzień miesiąca, godz. 19.00 (godz. 18.30 – Różaniec)
Piła
  • Parafia Świętej Rodziny każdy 10. i 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Antoniego każda 1. środa miesiąca, godz. 18.00 (godz. 18.30 – Różaniec)
Pleszew
  • Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela każda 2. niedziela miesiąca, godz. 12.15
Płock
  • Parafia św. Józefa każda 3. środa miesiąca, godz. 17.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i Różaniec, godz. 18.00 – Msza św.
  • Parafia św. Wojciecha każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Aleksego każda 2. niedziela miesiąca, godz. 11.00
Pniewy
  • Parafia św. Jana Chrzciciela każdy 6. dzień miesiąca, godz. 18.00
Police
  • Parafia św. Kazimierza Królewicza każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Połczyn-Zdrój
  • Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00 (17.30 Litania Narodu Polskiego)
Poznań
  • Parafia świętych Aniołów Stróżów każdy 15. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Kaplica szpitalna pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy (ul. Lutycka) każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Kościół pw. Wniebowstąpienia Pańskiego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 9.00
  • Kościół garnizonowy pw. Podwyższenia Krzyża Świętego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej każdy 19. dzień miesiąca, godz. 19.00 (od października do kwietnia godz. 18.00)
Proszowice
  • Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny każdy 1. wtorek miesiąca, godz. 18.00
Prudnik
  • Kościół pw. św. Michała Archanioła każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Przemyśl
  • Kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy każda 2. sobota miesiąca, godz. 17.00
  • Parafia Świętej Trójcy każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
Przeworsk
  • Kościół Ojców Bernardynów każda 4. niedziela miesiąca, godz. 15.30
Przyszowice
  • Parafia św. Jana Nepomucena każda 1. środa miesiąca, godz. 7.00
Pszczew
  • Parafia św. Marii Magdaleny każdego 27. dnia miesiąca, godz. 18.00
Puławy
  • Parafia św. Brata Alberta każda 2. niedziela miesiąca, godz. 18.00
Radecznica
  • Sanktuarium św. Antoniego Padewskiego (Ojcowie Bernardyni) każdy 2. wtorek miesiąca, godz. 17.00 (w okresie letnim godz. 18.00), pół godziny wcześniej Różaniec
Radlin-Biertułtowy
  • Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 10. każdego miesiąca, godz. 8.00
Radom
  • Kościół Świętej Trójcy (Ojców Jezuitów) każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.00 (w okresie letnim godz. 18.30)
Radzyń Podlaski
  • Parafia św. Anny każdy 10. dzień miesiąca, godz.17.00
Ropczyce
  • Kościół pw. Przemienienia Pańskiego każda 2. niedziela miesiąca, godz. 10.30
Różanki
  • Parafia św. Stanisława Kostki każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
Rumia
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Rybnik
  • Parafia Królowej Apostołów każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30, godz. 17.50 – Różaniec
Rydułtowy
  • Parafia św. Jerzego każdy 3. czwartek miesiąca, godz. 8.15
Rzeszów
  • Parafia św. Wojciecha i Stanisława każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w okresie letnim godz. 19.00)
Sandomierz
  • Parafia św. Jakuba (Ojcowie Dominikanie) każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Sanok
  • Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
Sędziszów Małopolski
  • Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny każdy 27. dzień miesiąca, godz. 18.00
Sejny
  • Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 17.30
Sidzina
  • Parafia pw. św. Mikołaja każda ostatnia sobota miesiąca, godz. 17.00 (w okresie letnim godz. 18.00)
Siedlce
  • Kościół garnizonowy pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 7. i 25. dzień miesiąca, godz. 17.15 – Różaniec, godz. 18.00 – Msza św.
  • Kościół katedralny każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 13.00 (po Mszy św. marsz pokutny)
Sierpc
  • Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego ostatniego dnia miesiąca godz. 18.00,
Skarżysko-Kammienna
  • Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej każdy 9. dzień miesiąca, godz. 18.00
Skierniewice
  • Kościół pw. św. Jakuba każda 3. niedziela miesiąca, godz. 18.30
Skoczów
  • Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Skopanie
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każdy 1. piątek miesiąca, godz. 18.00
Skórzec
  • Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła ostatnia niedziela miesiąca, godz. 16.30
Słupsk
  • Parafia św. Jacka każda 1. sobota miesiąca, godz. 8.30
Sochaczew
  • Kościół pw. Matki Bożej Różańcowej (parafia św. Wawrzyńca) każdy 1. poniedziałek miesiąca, godz. 18.00
Sokołów Podlaski
  • Kościół pw. św. Jana Bosko każdy 24. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w grudniu godz. 7.00)
Sopot
  • Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej Gwiazdy Morza każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
Stalowa Wola
  • Parafia Opatrzności Bożej każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Starachowice
  • Kościół Wszystkich Świętych każda 4. niedziela miesiąca, godz. 12.30
Stargard
  • Parafia św. Józefa przy kościele św. Jana każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
Strumień
  • Sanktuarium św. Barbary każdy 13. dzień miesiąca, godz. 21.00
Sulechów
  • Parafia św. Stanisława Kostki każdy 2. piątek miesiąca, godz. 18.00
Suszec
  • Parafia św. Stanisława BM każdy 16. dzień miesiąca, godz. 6.30 – Różaniec, godz. 7.00 – Msza św.
Suwałki
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każda 2. niedziela miesiąca, godz. 12.00
Szamotuły
  • Bazylika Matki Bożej Pocieszenia i św. Jana Pawła II każdy 22. dzień miesiąca, godz. 21.00
Szczecin
  • Parafia św. Andrzeja Boboli każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w niedzielę – godz. 17.00)
  • Parafia św. Jana Chrzciciela każdy ostatni czwartek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Jana Ewangelisty każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 17.30 – Różaniec, godz. 18.00 – Msza św.
  • Parafia Świętego Krzyża każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00 (w niedzielę godz. 18.30)
  • Parafia Najświętszego Odkupiciela każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej) każdy 10. dzień miesiąca, godz. 20.00
  • Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30 (w niedzielę godz. 18.00)
  • Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej każdy 12. dzień miesiąca, godz. 18.00
Świdnica
  • Kościół pw. Świętego Krzyża każdy 10. dzień miesiąc,a godz. 20.00
Świętochłowice
  • Parafia św. Józefa każdy 13. dzień miesiąca, godz. 16.15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i trzy części Różańca, godz. 18.00 – Msza św.
Świnoujście
  • Parafia św. Wojciecha każdy 1. piątek miesiąca, czas letni – godz. 18.00, czas zimowy – godz. 17.00
  • Parafia Chrystusa Króla każda ostatnia środa miesiąca, godz. 18.00
Tarnobrzeg
  • Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00, modlitwa apelowa w kaplicy Wieczystej Adoracji od godz. 20.30
Tarnogród
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każda 4. niedziela miesiąca, godz. 17.00
Tarnów
  • Parafia Miłosierdzia Bożego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 15.00
Tomaszów Lubelski
  • Parafia św. Józefa każdy 10. dzień miesiąca, godz. 17.00
  • Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00, po niej Pokutny Marsz Różańcowy
Toruń
  • Parafia Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny każdy 11. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II pierwszy wtorek miesiąca, godz. 18.00
Tuszyn
  • Kościół pw. św. Witalisa każdy 27. dzień miesiąca, godz. 18.00 (przed Mszą św. o godz. 17.10 modlitwa różańcowa)
Tychy
  • Parafia św. Krzysztofa każdy 19. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Świętej Rodziny każdy 16. dzień miesiąca, godz. 7.00
Ujsoły
  • Kościół pw. św. Józefa Robotnika każdy 16. dzień miesiąca, godz. 17.00 – adoracja z Litanią do św. Jana Pawła II, godz. 18.00 – Msza św.
Ustka
  • Kościół pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Wąchock
  • Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Floriana każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 11.45
Wałbrzych
  • Kolegiata pw. Matki Bożej Bolesnej i Świętych Aniołów Stróżów każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Józefa Robotnika każda 2. niedziela miesiąca, godz. 18.30
Wałcz
  • Parafia św. Mikołaja każda 1. sobota miesiąca, godz. 8.00
Warszawa
  • Parafia Przemienienia Pańskiego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia św. Stanisława Kostki u grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki każdy 19. dzień miesiąca i każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Świętego Krzyża każda 2. niedziela miesiąca, godz. 19.00
  • Parafia Zwiastowania Pańskiego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Bazylika archikatedralna pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela każdy 10. dzień miesiąca Msza św. za tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, godz. 19.00
  • Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny każda 1. niedziela miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Patryka każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów każda 2. niedziela miesiąca, godz. 8.30
  • Parafia Narodzenia Pańskiego przy sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej każdy 3. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Szczepana każdy 3. czwartek miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia Matki Bożej Zwycięskiej (Rembertów) każda 3. niedziela miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia św. Brata Alberta (Wesoła) każda 1. sobota miesiąca, godz. 8.00 (przed Mszą św., o godz. 7.15 Różaniec)
  • Parafia bł. Władysława z Gielniowa każda 2. niedziela miesiąca, godz. 9.00 (w maju 1. niedziela miesiąca)
  • Parafia Dobrego Pasterza każda 1. niedziela miesiąca, godz. 17.00
  • Parafia Wniebowzięcia NMP każda 1. sobota miesiąca, godz. 8.00
  • Kościół pw. Stygmatów św. Franciszka Serafickiego, sanktuarium św. Antoniego z Padwy każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 19.00
Węgorzewo
  • Parafia Matki Bożej Fatimskiej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Węgrów
  • Parafia św. Piotra i św. Antoniego z Padwy każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 15.00
Wieliczka
  • Parafia św. Klemensa każda 1. niedziela miesiąca, godz. 8.30
Wieluń
  • Kościół pw. Bożego Ciała każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.00
Wiersze
  • Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny każda 4. niedziela miesiąca, godz. 15.00
Wieruszów
  • Parafia Zesłania Ducha Świętego każda 1. niedziela miesiąca, godz. 11.00
Wilga
  • Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
Włocławek
  • Parafia Wszystkich Świętych każda 1. sobota miesiąca, godz. 9.00
Wodzisław Śląski
  • Parafia św. Herberta każdy 11. dzień miesiąca, godz. 18.00
Wolsztyn
  • Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, kościół farny każdy 16. dzień miesiąca, godz. 8.00
Wołczyn
  • Parafia Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Wołomin
  • Parafia Matki Bożej Królowej Polski każda 1. niedziela miesiąca, godz. 13.00
Wrocław
  • Kościół garnizonowy pw. św. Elżbiety każdy 1. czwartek miesiąca, godz. 18.00
  • Kościół pw. św. Doroty każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.30
  • Parafia św. Anny każdy 2. wtorek miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia Matki Bożej Pocieszenia (redemptoryści) każdy 13. dzień miesiąca, godz. 18.30
Zakopane
  • Parafia św. Antoniego (Ojcowie Bernardyni) każda ostatnia niedziela miesiąca, godz. 19.00
Załuże
  • Parafia Opieki Matki Bożej każdy 19. dzień miesiąca, godz. 16.00 (w niedzielę godz. 11.00)
Zamość
  • Kościół pw. św. Katarzyny każda 3. niedziela miesiąca, godz. 17.00
Zator
  • Parafia św. Wojciecha i Jerzego każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00
Zduńska Wola
  • Parafia św. Pawła Apostoła każda 2. niedziela miesiąca godz. 17.00
Zgierz
  • Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej każda 3. środa miesiąca, godz. 18.00
Zielona Góra
  • Parafia Ducha Świętego każda 2. sobota miesiąca, godz. 18.00
  • Konkatedra pw. św. Jadwigi Śląskiej każdy 10. dzień miesiąca, godz. 18.00
  • Parafia pw. Najświętszego Zbawiciela każda 2. sobota miesiąca, godz. 9.00
Złoczew
  • Parafia św. Andrzeja Apostoła każda 1. środa miesiąca, godz. 18.00
Żurawica
  • Parafia pw. św. Andrzeja Boboli każdy 16. dzień miesiąca, godz. 18.00 (17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu)
Żuromin
  • Sanktuarium Matki Bożej Żuromińskiej – parafia św. Antoniego każdy 4. piątek miesiąca, godz. 18.00 (godz. 17.00 – Różaniec)

Prosimy o zgłaszanie informacji o Mszach św. w intencji naszej Ojczyzny oraz o ewentualnych zmianach w już podanych terminach na adres: ojczyzna@naszdziennik.pl.